Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın yeni transferleri ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Şampiyonlar Ligi'nde Bayern'le şansların eşit olduğunu söyledi. 'Cenk Tosun'un en büyük şansının Beşiktaş'a gelmiş olmasıdır" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın ikinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi yeni transfer Vida hakkında ‘40 yıldır Beşiktaşlı gibi çalışıyor. İyiki transfer gerçekleşti” ifadelerini kullandı.


Bir diğer yeni transfer olması beklenin Cyle Larin hakkında görüşlerini açıklayan Çebi, “Larin ile yapılan görüşmeler tam bitmedi. Görüşmeler devam ediyor, umarım olumlu sonuçlanır. Her zaman hazırlıklıyız, ihtiyacımız olan her yer için çalışıyoruz, gündemimizde birçok oyuncu var. İstediğimiz anda onlara yöneliyoruz.” dedi.

Bayern’in şansı ne kadarsa bizim de o kadar
Beşiktaş’ın geleceği açısından dikkatli olmak gerekiyor, bu anlamda çalışıyoruz. Başarı da bu şekilde geliyor.  Aradaki puan farkları çok önemli değil. 8 hafta sonra işler daha net görünecek. Başakşehir, Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray da şampiyonluk için iddialı. Bayern Münih’in turu geçme şansı ne kadarsa bizim de o kadar var.

Cenk Tosun’un şansı Beşiktaş’a gelmiş olması
Cenk’in transferini ben yönettim. Kendisi Premier Lig’de oynamak istediğini söyledi. O da bizi transferde çok zorladı. Zor bir süreçti, Cenk için daha fazlası olabilirdi ama gitme isteği bizim elimizi zorlaştırdı. En büyük şansı Beşiktaş’a gelmiş olmasıydı


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir