Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’nın Nijeryalı savunma oyuncusu Kenneth Omeruo, bonservisini elinde bulunduran İngiliz ekibi Chelsea ile Beşiktaş yöneticilerinin iki sezon önce görüştüğünü ancak transferin gerçekleşmediğini söyledi.
Omeruo, Kasımpaşa’nın ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde yaptığı açıklamada, “İki sezon önce Chelsea ve Beşiktaş arasında görüşmeler oldu ama bir anlaşma sağlanamadı. O konuda fazla bilgim yok. Benim yapmam gereken şey oynamaya devam etmek. Kesinlikle Beşiktaş’ta oynamak isterdim.” dedi.

“Bence Beşiktaş şampiyon olacak”
Düşme hattının 4 puan üzerinde bulunmalarına rağmen düşme korkusunu kesinlikle yaşamadıklarının altını çizen Nijeryalı oyuncu, şampiyonluk yarışı hakkında ise şöyle konuştu: Fenerbahçe’nin daha avantajlı olduğunu söyleyebilirim ama bence Beşiktaş şampiyon olacak. Bunu söylememin sebebi Beşiktaş’ın oyuncu kalitesi. İlk yarıda hem Şampiyonlar Ligi’nde hem de ligde oynadılar. Sadece lige konsantre oldukları zaman şampiyon olacaklarını düşünüyorum.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir