Beşiktaş'la basına açık ilk antrenmanına çıkan Cyle Larin bonservis sorunu çözülüyor. Beşiktaş Larin sorununu Sanvezzo yöntemiyle çözecek . Golcü oyuncu en kısa zamanda sahalara çıkacak.

Beşiktaş Larin sorununu Sanvezzo yöntemiyle çözecek .
Kanadalı oyuncu Cyle Larin’in Orlando City’den ayrılarak Beşiktaş’ın yolunu tutmasında, 2014’te gerçekleşen Camilo Sanvezzo transferi yol gösterdi. MLS Altın Ayakkabı sahibi golcü oyuncu Sanvezzo, Vancouver Whitecaps’ın tek taraflı uzatma opsiyonunu tanımayarak Meksika ekibi Queretaro’nun yolunu tutmuştu. Sanvezzo sağlık kontrolünden geçmiş, yeni takımı resmi hesaplarından oyuncu ile ilgili açıklamada bulunmuştu.

Beşiktaş Larin sorununu Sanvezzo yöntemiyle çözecek

Bonservis ücreti düşük olacak
Bir süre kilitlenen transfer ardından tarafların anlaşmasıyla sonuçlandı. Queretaro, Vancouver’a bir miktar bonservis ödedi ancak bu çok yüksek bir rakam olmadı. Beşiktaş da MLS ile yürüttüğü görüşmelerle konuyu aynı şekilde çözüme kavuşturacak, belli bir ücret karşılığında Larin transferini resmiyete dökecek. Ancak bu rakam, Orlando’nun oyuncu için talep ettiğinden daha düşük bir meblağ olacak. Yani Beşiktaş Larin sorununu Sanvezzo yöntemiyle çözecek . Transferi bitmek üzere olan Cyle Larin dün ilk kez takımla birlikte idmana çıkmıştı.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir