Beşiktaş Vagner Love için 3 milyon dolar verdi . Brezilya medyasından Globoesporte’nin haberine göre, Flamengo yönetiminin Alanyaspor’un istediği bonservisi karşılamasının imkansız olduğunu ve bu transferi Beşiktaş’ın bitirdiği iddia etti. Beşiktaş’ın bu transferi 3 milyon dolar karşılığında bitirdiği iddia edilirken, 33 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun transferinin açıklanması için kadrodaki yabancı oyuncularla yolların ayrılmasının beklendiği belirtildi.

Beşiktaş Vagner Love için 3 milyon dolar verdi

14 YABANCI KURALI BEKLENİYOR

Beşiktaş, kadrosunda 15 yabancı oyuncu bulunduruyor. Bu oyunculardan Aras Özbiliz ve Denys Boyko’ya takım bulunmaya çalışılıyor. Buna değinilen haberde, ay sonuna kadar Beşiktaş’ın bu oyuncuları gönderip Vagner Love’ı kadrosuna katacağı ifade edildi. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Beşiktaş’ın Vagner Love transferiyle ilgili  Beyaz TV’ye bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Vagner Love 3 Milyon dolar verdi

ÇAVUŞOĞLU: BEŞİKTAŞ BAŞKANI LOVE’I İSTEDİ
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Vagner Love transferiyle ilgili “Fikret Orman, Vagner Love’ı benden istedi. Cuma günü konuştuk. Hatta biliyorum, sizin bizden daha fazla ona ihtiyacınız var dedi. Biz şu anda Vagner Love’ı vermeyi düşünmüyoruz. Çünkü Vagner Love’ı verirsek onun yerini dolduramayız. Devre arasında çok fazla vaktimiz de yok. O yüzden vermeyi düşünmüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Vagner Love için 3 milyon dolar verdi

Beşiktaş Vagner Love için 3 milyon dolar verdi

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir