Osmanlıspor maçının 2. yarısında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Pepe'nin Ligde oynanacak Antalyaspormaçında oynamasının zor olduğu belirtildi. Savunma hattında Tosiçile Mitroviç görev yapabilir.

Beşiktaş’ın tecrübeli Savunmacısı Pepe’nin sakatlık nedeniyle Antalya maçında oynamasının zor olduğu belirtildi. Teknik direktör Şenol Güneş, hala yabancı kontenjanının boşalmamasından dolayı Vida’yı da kullanamıyor.


Antalya kampında adalesi gerilen ve bu yüzden Beşiktaş’ın son üç idmanına katılamayan Pepe, eski sağlığına kavuştuktan sonra Osmanlıspor karşılaşmasında ilk 11’de sahne almıştı. Ancak Osmanlı karşılaşmasının ikinci yarısında adalesini tutan Portekizli yıldız, 56. dakikada yerini Anderson Talisca’ya bırakmıştı. Sağlık heyetinin hemen tedavi altına aldığı tecrübeli stoperin dinlendirilmesi gerektiği ve bu sebepten pazar günkü Antalyaspor deplasmanında oynamasının zor olduğu öğrenildi.

Boyko sıkıntısı büyüyor
Bunun yanı sıra kaleci Denys Boyko’nun, Club Brugge’a kiralık olarak gitmesinin henüz gerçekleşmemesi nedeniyle yeni transfer Vida’ya da, yabancı kontenjanında yer açılamadı. Bu yüzden Şenol Güneş’in, savunma hattında sıkıntı yaşayacağı ve bu bölgede Dusko Tosiç ile Mitrovic’i oynatmayı planladığı ifade edildi.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir