Beşiktaş Başkanı Fikret Orman #ComeToBeşiktaş basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Orman, siyah beyazlıların lig maçlarının Çin'de yayınlanmaya başlayacağını duyurdu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Come to Beşiktaş basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. Siyah-Beyazlı kulübü bir dünya markası haline getirmek için çalıştıklarını belirtti. Fikret Orman’ın açıklamaları şöyle: “Vodafone Park açılması ile birlikte önemli bir stadyum kazandırdığımızı düşünüyoruz. Sadece maç seyredilen bir yer değil bir cazibe merkezi olacağını düşünüyoruz. Dünyanın en iyi stadyumu seçildik. UEFA Süper Kupa finalini de Vodafone Park’ta oynanacak. Türkiye’de görülmemiş değerlerde sponsorluklar yaptık. Bir ortalıktan fazla aile ilişkisine dönüştü. Kartal yuvasında önemli değişiklik yaptı. Taraftarlarımız artık hangi ürünü alsam noktasına geldi. Dünyaca ünlü kurumlarla anlaştık bir moda akımı üretmeye çalıştık. İnanılmaz bir büyüme yaşıyoruz. Mağaza sayımız 21-22’den 100’lü sayılara geçmiş oldu. Çok çalıştık bu konuda.”

İletişime 100 Milyon harcayan kulüplerle aynı ligdeyiz 

Beşiktaş’ın marka değerini yükseltmeye çalışıyoruz. Kristal Elma gibi ödüller aldık. İletişime 100 milyonlar harcayan kulüplerle aynı ligde olduğumuzu gördük. Taraftarlarımızdan ve yaptığımız araştırmaların ardından doğru yolda olduğumuzu gördük.

Maçlarımız Çin’de canlı yayınlanacak

Beşiktaş’ın daha çok büyümesi için globalleşme programına start verdik. İlk adım Çin pazarı oldu. Orada ilk adımı attık. Orada bir maç yaptık ve 3 günlük bir seyahat neticesinde orada yüksek bir seyirci sayısına ulaştık. Çin ile ilişkilerimiz başladı. Federasyonu ve basını ile toplantılar yaptık. Şampiyonlar Ligi ile başlayıp Beşiktaş’ın maçları orada yayınlanmaya başladı. Beşiktaş’ın lig maçları orada canlı yayınlanmaya başlayacak. Sadece Çin’de 600 milyon kişiye ulaştık

Come to Beşiktaş 1.2 Milyar kişiye ulaştı

Azerbaycan stadında come to Beşiktaş yazısıyla kapladık. Pozitif tepkiler aldık ve “Come to Beşiktaş” tamamen taraftarımızın bulduğu bir slogandı. Bütün Dünyada önemli bir proje haline getirdik. Bu kampanya 1.2 milyar kişiye ulaştık. Dünyanın büyük kulüpleri de bu sloganı benimsedi. Transfer videoları ile önemli ses getirdiğimizi düşünüyoruz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir