Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın tanıtımını yaptığı, ‘Ne olursan ol, Beşiktaş’a gel’ şeklindeki kampanyanın dünyaya tanıtımı için yeni projelerin çalışmalar sürüyor. Hedefte 300 Milyon takipçisi olan Christiano Ronaldo var.

Beşiktaş’ı dünya tanıtmak için harekete geçen yönetim büyük adımlar atıyor. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin felsefesinden yola çıkan ve her türlü din, dil, ırk ayrımını dışlayan kampanya, futbol severleri Beşiktaş sevgisinde buluşturmayı hedefliyor. Başkan Orman, Beşiktaş’ın global vizyonunu anlattığı basın toplantısında, “Kampanyamızı blogger’lar ve sosyal medya aracılığıyla yaymaya çalışacağız” açıklamasını yapmıştı. Orman’ın proje kapsamında kullanmayı planladığı ünlü blogger ve sosyal medya hesapları da netleşmeye başladı.

Pepe’den yardım istenecek
Siyah-Beyazlı yönetimin bu konudaki hedef kitlesi öncelikle, futbolla ilgilenen insanlar olacak. Bu yüzden futbol blogger’ları ve yıldız futbolcuların sosyal medya hesapları tanıtım için kullanılacak ilk mecralar olarak planlanıyor. Özellikle bu konuda dünyada fenomen olan ve sosyal medya hesaplarındaki takipçileri 300 milyonu aşan Ronaldo, bulunmaz nimet. Daha önce de Beşiktaş’la ilgili çeşitli paylaşımlarda bulunan Cristiano Ronaldo’dan bu konuda kendilerine yardımcı olması istenecek. Pepe ve Quaresma’dan bu konuda destek alınacak.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir