Beşiktaş taraftarının takımda görmek istediği Mario Balotelli için Teknik Direktör Şenol Güneş, oyuncuyu istemediğini söyledi. Ancak Yönetimin alması halinde çözüm bakacaklarını belirterek tek hatasında da göndereceğini net bir şekilde yönetime ilettiği öğrenildi.

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş, Cenk Tosun’un satışından sonra imkanlar elverirse bir forvet oyuncusu istediklerini söyledi. Siyah-Beyazlı taraftarların gönlünden geçen Mario Balotelli’nin durumunu yönetim soruşturdu. Gana asıllı İtalyan oyuncunun şartlarını dolaylı olarak menajerlerle konuştu. Ancak transfer konusunda Teknik Direktör Şenol Güneş’in kararını net olarak öğrenmeden de bir hamle yapılmadı.

Güneş’in kararı net

Tecrübeli çalıştırıcı, yönetime Balotelli’nin durumunu izah ettikten sonra, oyuncuyu çok istemediğini ancak bu durumun oyuncu ile ilgili izlenimlerinden kaynaklandığını ifade etti. Yönetimin alması halinde bir çözüm üreteceklerini dile getirdi. Ancak transfer edildikten sonra bir hatasında göndereceğini de net bir şekilde ortaya koydu. Hocanın bu düşüncesi ise yönetimi geri adım attırdı ve bir oyuncu için takımı riske atmak yerine kadroya uyumlu bir forvet arayışını hızlandırdı. 27 yaşındaki golcü oyuncu İnter, Manchester City, Milan, Liverpool ve Nice takımlarının formasını giydi. 

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir