Beşiktaş'la ismi anılan Zlatan İbrahimoviç ile ilgili İngilizler de haber yapmaya başladı. Dünyaca ünlü FOX Sports, Beşiktaş'ın bu ay sonunda İsveçli futbolcuya imza attırabileceğini öne sürdü. Beşiktaş Larin transferine rağmen Bir forvet daha istiyor. Başkan Fikret Orman'ın da transfer için Ada'ya gittiği belirtiliyor.

Beşiktaş, transfer çalışmalarına devam ederken forvet hattına dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in alınacağı iddiaları İngiliz basınında da yer almaya devam ediyor. Manchester United ile sezon sonuna kadar anlaşması bulunan İsveçli futbolcunun Beşiktaş’a transfer olmaya sıcak baktığı öne sürüldü. Beşiktaş’ta Cenk Tosun’un Everton’a yaklaşık 28 milyon Euro’ya satılmasının ardından golcü arayışları devam ediyor. Siyah beyazlıların geçtiğimiz günlerde İtalya’da Ibrahimovic’in menajeriyle görüşme yaptığı iddia edilmişti.Başkan Fikret Orman’ın da transfer görüşmeleri için Ada’ya gittiği belirtiliyor. 

Transfer Fox Sports’un gündeminde

Bu kez İngiliz yayın organı FOX Sports, Beşiktaş’ın bu ay sonunda İsveçli futbolcuya imza attırabileceğini öne sürdü. Ibrahimovic’in daha fazla forma giymek istediği ve Pepe, Quaresma, Talisca gibi tanıdığı oyuncularla birlikte Beşiktaş’ta oynamaya sıcak baktığı kaydedildi.

Ocak sonunda sahalarda 

Geçtiğimiz sezon yaşadığı ağır sakatlığın ardından yeniden sahalara dönen Ibrahimovic, Aralık ayında oynanan Southampton karşılaşmasında tekrar dizinden sakatlandı. Mourinho karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada Ibrahimovic’in 1 ay kadar sahalardan uzak kalabileceğini belirtmişti. Oyuncunun Ocak ayı sonunda sahalara dönebileceği belirtiliyor.

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir