Borussia Dortmund Arsenal ile Aubameyang için kapıştı. Borussia Dortmund kulübü, İngiltere’nin Arsenal takımının çalıştırıcısı Arsene Wenger'in Aubameyang transferi hakkındaki sözlerini "saygısızlık" olarak nitelendirdi.

Borussia Dortmund ile Arsenal arasında Aubameyang kavgası… Almanya’nın Borussia Dortmund kulübü, İngiltere’nin Arsenal takımının çalıştırıcısı Arsene Wenger’in Aubameyang transferi hakkındaki sözlerini “saygısızlık” olarak nitelendirdi.

Borussia Dortmund ile Arsenal arasında Aubameyang kavgası

Borussia Dortmund Sportif Direktörü Michael Zorc, Arsenal Menajeri Arsene Wenger’in Pierre-Emerick Aubameyang’ın transfer durumu ile ilgili sözlerini “saygısız” buldu. Bu hafta disiplinsizlik gerekçesiyle kadroya alınmayan Aubameyang’ın takımdan ayrılacağı konuşuluyordu.

Arsene Wenger, basın toplantısında Aubameyang ile ilgili sorulara “Bu tür şeyler gizli kalsa daha iyi olur. Transfer bitmeye yakınlaşınca açıklarsınız. Şu an için bitmiş bir şey yok.” ifadelerini kullanmıştı.

Borussia Dortmund kulübü de Arsenal’in, kendi oyuncularıyla ilgili düşüncelerinin olmasını ve bunu aleni bir şekilde dile getirmelerini saygısız buldu.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir