Cenk’in gelişi ile yedek kalabileceği düşüncesi ile kulüpler Oumar Niasse'ye transfer teklifi yapıyor. Everton çalıştırıcısı ise Cenk’i birinci forvet olarak planlasa da Niasse’den vazgeçmeyi düşünmüyor.

Beşiktaş’tan Cenk Tosun’u transfer eden Everton’da takımın diğer golcüsü Oumar Niasse’ye transfer teklifleri gelmeye başladı. Niasse için Premier Lig kulüplerinden Crystal Palace, B.Albion ve West Bromwich Albion oyuncuya talip oldu. Bu üç kulüp de 27 yaşındaki Niasse için yaklaşık 15 milyon Euro ödemeye hazır olduklarını bildirdiler.

Senegalli forvet, bu kulüplerden kendisine gelecek teklifleri değerlendirip değerlendirmeyeceği ise şuan belirsiz. Ancak Everton kulübünün Niasse’yi satmak gibi bir düşüncesi yok. Cenk’in gelişi ile yedek kalabileceği düşüncesi ile kulüpler transfer teklifi yapıyor. Everton çalıştırıcısı ise Cenk’i birinci forvet olarak planlasa da Niasse’den asla vazgeçmeyi düşünmüyor.


Niasse. bu sezon şimdiye kadar kötü bir performans göstermedi. Tecrübeli oyuncu, Everton formasıyla bu sezon çıktığı 16 resmi karşılaşmada 9 gole ve 3 asiste imza attı. Niasse’nin Everton’la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyordu.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir