Çin, Talisca için 30 milyon Euro’ya çıktı . Siyah-Beyazlı takım, Brezilyalı oyuncudan kolay kolay vazgeçmek istemiyor. Ara transfer için şartları var.

Çin, Talisca için 30 milyon Euro’ya çıktı . Beşiktaş’la iki yıllık kiralık sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Talisca, Çin ekibi Changchun Yatai’nin gündeminde. Dairaio de Noticias’ın haberine göre, Yatai yöneticileri Lizbon’da Benfica ile pazarlıklara başladı. Teklifin 30 milyon Euro’ya yakın olduğu, Brezilyalı futbolcunun da kendine önerilen rakamı yeterli bulduğu kaydedildi. Gazetede, Beşiktaş’ın oyuncuyu Ocak’ta bırakmak için 6 milyon Euro talep ettiği de belirtildi.

Çin, Talisca için 30 milyon Euro’ya çıktı .Siyah-Beyazlı takım, Brezilyalı oyuncudan kolay kolay vazgeçmek istemiyor. Ara transfer için şartları var.

Beşiktaş’ta Talisca’nın bonservisini istiyor
Beşiktaş’ta Brezilyalı oyuncunun bonservisini almak istiyor. Ancak Benfica kulübü Anderson Talisca’nın Siyah-Beyazlı takımda gösterdiği performans nedeniyle 25 Milyon Euro’dan aşağı inmiyor. Benfica’nın bu inantçı tutumu anlaşmayı zorlaştırırken Siyah-Beyazlı yönetim ise Talisca satılacaksa en azımdan tatmin edici bir parayı kazanmayı hedefliyor.

Çin, Talisca için 30 milyon Euro’ya çıktı .

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir