Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'den bonservissiz olarak kadroya kattığı Domagoj Vida, Vodafone Park'ta düzenlenen imza töreniyle resmi sözleşmeye imza attı.

Domagoj Vida resmen Beşiktaşlı oldu! Hırvat stoper kendisini 4,5 yıllığına Siyah Beyazlı formaya bağlayan sözleşmeye imza attı ve başkan Fikret Orman’la birlikte soruları yanıtladı.

Transferi konusunda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Vida şunları söyledi:

“Büyük bir aileye geldim”

Sayın başkanımıza transfer sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum. Umut Güner’e çok teşekkür ediyorum, bütün transfer süreci boyunca ilgilendi. Büyük bir aileye geliyorum. Büyük bir camiaya geliyorum. 4,5 yıl sizinle birlikte olacağım. Bütün çalışanların ve Beşiktaş Kulübü’nün yeni yılını kutluyorum.

“Adımın Türkçe’deki anlamı komik”

Ben milli takımda da Şampiyonlar Ligi’nde de burada mücadele ettim. Lens’le birlikte oynadım. Hep birlikte burada kendimizi kanıtlayacağız. Beşiktaşlı yönteciler geldikleri zaman etkilenmiştim. Çok fazla ilgi gösterdiler. Adımın Türkçe’de ne anlama geldiğini biliyorum. Komik bir durum.

“Beşiktaş dışında teklif de geldi”

Daha önce teklifler oldu ama ben Beşiktaş’ın oyuncusuyum. Bizim hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak, kupayı da kazanmak. Bayern Münih güçlü tabii ki ama biz de öyleyiz. Hocamız, taraftarlarımız çok iyi. Umuyoruz ve inanıyoruz ki turu geçeceğiz.

“2 metre yanımdaki arkadaşımı duyamadım”

Dinamo Kiev’le Beşiktaş karşısında oynadığımız maçta ben 2 metre yanımdaki arkadaşımı duyamadım. Gerçekten sabırsızlanıyorum bu taraftarın önüne çıkmak için…

Beşiktaş‘ın büyük bir aile olduğunu ve transferlerde sadece paranın etkili olmadığını belirten başkan Fikret Orman da şunları söyledi:

“Ona futbolu burada bıraktırırız”

Beşiktaş’ta transferden sorumlu olan ekibime yapmış olduğu işlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Vida bizimle 4,5 yıl birlikte olacak. Futbolu burada bıraktırırız Vida’ya biz.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir