Gaziantepli esnaf, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde 2. tura yükselmesini avantaja çevirdi. Zeytinlere futbolcuların ismini vererek satışa sundu. En pahalı zeytin Şenol Güneş.

Gaziantep’te Galatasaraylı olduğunu söyleyen işletmeci Fevzi Özuğur, Beşiktaş’ın başarısı ile birlikte yeni bir pazarlama yöntemi geliştirerek zeytinlerini satışa sundu. İriliği, tadı ve cinsine göre fiyatları değişen 28 çeşit zeytini, Başkanı, teknik heyeti ve oyuncuların isimlerini vererek satıyor. Beşiktaş’ın Leipzig’i 2-1 mağlup etmesi ile birlikte bunu fırsata çeviren esnaf Fevzi Özuğur, “En pahalı zeytinimiz Şenol Güneş adını verdiğimiz zeytin, 30 TL’den satıyoruz. En ucuzu ise Gökhan Gönül adını verdiğimiz zeytin onu da 11 TL’den satıyoruz. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde iyi ilerliyor. Başarısının devamını diliyoruz” dedi.

Yerlilerde en pahalı Cenk Tosun

Kulüp Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş’in ismi verilen yerli zeytin türleri 30 TL’den satışa sunulurken, oyunculardan Cenk Tosun 25, Oğuzhan 22, Tolgay 17 TL, Gökhan Gönül ise 11 TL’den satılıyor. Futbolcuların son performansına göre de fiyatlarını belirlenirken Medel 24, Pepe 22, Talisca 20, Babel 18, Querasma 17 TL’den satışa sunuluyor.

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir