Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim'le aralarında hiçbir problem olmadığını ifade etti.

Fatih Terim ile aramızda kötü bir şey olamaz . Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Mustafa Cengiz’in seçilmesinin ardından, Galatasaray Sportif AŞ’de göreve başlamaya hazırlanan eski yönetici Abdurrahim Albayrak, transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Transfer çalışmalarına değinen Albayrak, “Dün başkanımız Mustafa Cengiz ve hocamızla konuştuk. Önümüzde biraz zamanımız daha var. Zannediyorum ki hocamızın da çalışması vardır. Fatih Terim hoca böyle son günlerde bombayı patlatmayı sever. Transferin son günlerinde bombayı patlatırız Allah’ın izniyle, merak etmeyin.” diye konuştu.

Fatih Terim ile aramızda kötü bir şey olamaz

Yeniden sarı-kırmızılı kulüpte görev alacak olmasının taraftarları heyecanlandırdığı yönündeki ifadeler üzerine Albayrak, “Benim gelmemi bir kenara koyun, Fatih Terim hocamızın gelişiyle şampiyonluk şansımız üst seviyeye çıktı. Bunun ürününü de Kayseri’de 3 puanla aldık. Ben ona 3 puan değil 13 puan olarak bakıyorum. Bu maç tamamen Fatih Terim’in eseridir. ‘Biz bu oyunu 60-70 dakikaya çıkardığımızda Galatasaray’ı kimse tutamaz.’ dedi hocamız. İşte bu. Galatasaray’ı bu günlere getiren en önemli aktörlerden biri Fatih Terim’dir.” değerlendirmesinde bulundu.

Fatih Terim ile aramızda kötü bir şey olamaz

“Fatih Terim ile aramızda hiçbir şey olamaz”

Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim ile arasının açık olduğu yönünde basına yansıyan habere tepki gösterdi. Terim ile önemli bir dostlukları olduğunun altını çizen Albayrak, “İddia edildiği gibi Fatih Terim ile benim aramda hiçbir şey olmaz. Fatih Terim’le bizim dostluğumuz pazara kadar değil mezara kadardır. Sabahtan beri kendisiyle 3 kez görüştüm. Her gün konuşuyoruz. Sadece Florya’ya gitmedim. Bu hafta yetkilerimizi alacağız ve o zaman gideceğiz. Şimdi oraya gitmem yakışıksız olur.” ifadelerini kullandı.

 

Fatih Terim ile aramızda kötü bir şey olamaz

Fatih Terim ile aramızda kötü bir şey olamaz

 

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir