Fatih Terim, A Milli Takım'dan öğrencisi genç yıldıza Galatasaray'ın kapılarını açıyor.

Fenerbahçe’de gözden çıkarılan genç futbolcu, milli takımda kendisine her zaman kol kanat geren Fatih Terim’in yanına gitmek istiyor, Terim de eski öğrencisine sıcak bakıyor. Aracılar vasıtasıyla nabız yoklaması başladı bile. Transfer bombası her an patlayabilir.

Fenerbahçe‘de Antalya kampına götürülmeyen ve kendisine kulüp bulması bildirilen Ozan Tufan, Galatasaray ile yakınlaşmaya başladı. 22 yaşındaki orta saha oyuncusu, aralarında sıkı bir bağ olan Fatih Terim‘in yanına giderek yeniden eski parlak günlerine dönmenin planlarını yapıyor. Ozan Tufan‘ın Terim aşkı karşılıksız değil. Tecrübeli teknik adam da milli takımda el üstünde tuttuğu isimlerden olan Ozan’ı G.Saray‘da görmek istiyor.

Terim, ay-yıldızlı ekipte orta sahanın yanı sıra sağ bek bile oynattığı genç futbolcudan, sıkı bir çalışma sonrası yeniden yüksek düzeyde verim alabileceğine inanıyor. Kapalı kapılar ardında ise Fenerbahçe‘nin Ozan Tufan‘ı ezeli rakibine kolay kolay satmayacağı konuşuluyor. Ancak bazı kesimler de, Fenerbahçe’nin Galatasaray cephesinden gelebilecek 5-6 milyon euro civarındaki bir teklife kesinlikle ‘hayır’ demeyeceği görüşünde.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir