Galatasaray taraftarlarından Başakşehir'e transfer olan Arda Turan'a tepki. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, daha önce yaptığı açıklamalarda "Türkiye'de Galatasaray'dan başka takımda oynamam." diyen Arda'yı...

Galatasaray taraftarlarından Başakşehir’e transfer olan Arda Turan’a tepki. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, daha önce yaptığı açıklamalarda “Türkiye’de Galatasaray’dan başka takımda oynamam.” diyen Arda’yı, milli futbolcunun resmi İnstagram hesabından eleştiri yağmuruna tuttu.

Arda Turan’ın Barcelona’ya veda mesajının altına binlerce tepki yorumu yapıldı.

ARDA TURAN’A TEPKİ: TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAK OLMUYOR MU?

Arda’nın Barcelona’ya Türkçe ve İngilizce veda ettiği mesajının altına 15 bine yakın yorum yapıldı. Yorumların çoğu, Galatasaray taraftarlarının tepkilerinden oluşuyordu. Veda mesajlarının 150 bine yakın beğeni aldığını da belirtelim.

İşte o tepkilerden bazıları:

Arda Turan'a tepki

 

 

TAKİPÇİ SAYISI DÜŞECEK Mİ?

Buna benzer tepkilerde bulunan Galatasaraylı taraftarlar, birbirlerine Arda Turan’ı takipten çıkmaya davet ediyordu. Arda’nın takipçi sayısında ne gibi değişikler olacağını ve milli futbolcu ile Galatasaraylı taraftarlar arasındaki ilişkinin boyutunu ilerleyen günlerde daha net göreceğiz. Görünen o ki Galatasaray ve Arda Turan isimleri eskisi gibi aşkla ve sevgiyle yan yana gelemeyecek.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir