Siyah-Beyazlı kulüpten taraftarlar için farklı formatlarda Beşiktaş fikstürü.

Siyah-Beyazlı kulüpten taraftarlara Beşiktaş fikstürü. Beşiktaş İletişim Birimi, ikinci yarı öncesi, taraftarlar için tasarımı harika bir fikstür çalışması yaptı. Bu fikstür, cep telefonları ve bilgisayarlara duvar kağıdı yapılabilmesi için farklı formatlarda hazırlandı.

Türk futbol kulüpleri arasında taraftar ve kamuoyu ile iletişim çalışmalarını en başarılı yapanı Beşiktaş. Profesyonel kişilerden oluşan Beşiktaş İletişim Komitesi ve iletişim birimi, gerek antrenman, gerek maç, gerek kamp, gerekse transferlerle ilgili güzel çalışmalara imza atıyor. ‘Come to Beşiktaş’, bu çalışmalar arasında en güzeliydi ve nitekim dünyaya mal oldu.

Beşiktaş fikstürü

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın ”Her hafta toplantı yapıp stratejilerimizi belirliyoruz.” dediği İletişim Komitesi ve İletişim Birimi, ikinci yarı öncesi, taraftarlar için tasarımı harika bir fikstür çalışması yaptı. Bu fikstür, siyah-beyaz renklere gönül verenlerin cep telefonlarına, bilgisayarlarına duvar kağıdı yapabilmeleri için farklı formatlarda hazırlandı.

Beşiktaş fikstürüBeşiktaşlı okurlarımız, https://twitter.com/besiktas adresinden Süper Lig 2017-18 sezonu 2. yarı fikstürünü cep telefonlarına ya da bilgisayarlarına indirip duvar kağıdı yapabilir.

Beşiktaş fikstürü

ORMAN: İLETİŞİMDE ÇOK BAŞARILIYIZ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, her fırsatta iletişim çalışmalarından övgüyle söz ediyor. Orman, yaklaşık on milyon kişiyle cep telefonu ve bilgisayar aracılığıyla direkt iletişim kurulduğunu söyledi
“Müthiş bir iletişim gücümüz var. 2. yarı için hazırladığımız Beşiktaş fikstürü on binlerce kez indirildi. Avrupa’da sosyal medyada en hızlı büyüyen 9. kulübüz. Türkiye’nin en fazla iletişim kurulan sosyal medya hesaplarına sahibiz. Sessiz tezahüratı dünyada ilk kez biz yaptık. Dünya çapında ses getiren bir organizasyon oldu. 200 kereden fazla haber oldu. Dünyanın 120 ülkesinde haber yapıldı bu. 9 milyon kişiyle iletişim kuruldu. Çok sayıda reklam filmi çekiliyor. Bu da Beşiktaş’ın kamuoyunda yükselişini gösteriyor. Biz ‘Feda’ ile başladık. Stadı yıkınca ‘Gururlan’ ile devam ettik. Şimdi de ‘Efendi Beşiktaş’ ile devam ediyoruz. Önceden medyada daha az haber olurduk, artık hep manşetlerdeyiz.”

BEŞİKTAŞ FİKSTÜRÜ ÇOK GÜZEL OLDU

Orman, Beşiktaş fikstürünü de övdü: ”Güzel bir çalışma oldu. Beşiktaş fikstürü cep telefonları ve bilgisayarlar için farklı formatlarda hazırlandı. Güzel çalışmalarımız artarak devam edecek.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir