Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, iki haftada iki sıra birden yükseldiklerini söyledi. Taç atışını engellenmenin kendi işi olmadığını belirtti. Ümit Özüt ise kendisi oyuncuyu engellemiş olsa kıyametin kopacağını ifade etti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol güneş, Gençlerbirliği maçı sonrası karşılaşmayı değerlendirdi. Son haftaların iyi takımlarından biriyle oynadıklarını ifade eden Güneş, “İyi niyetli oynadılar, biz de aynı şekilde oynadık. Oyun olarak üstünlüğümüz skora yansımadı. İlk yarıda 2 hatamız vardı, ikinci yarıda fazla pozisyon vermedik. Final pasları ve gol vuruşlarında etkili olamadığımız için skor farklı olmadı. Oynadığımız futbolun karşılığını alıp eksik yanlarımızı düzeltmek için gidiyoruz. Rakiplerin ne yaptığı da önemli. Geriye değil, ileriye bakmak zorundayız. 2 haftada 2 sıra yükseldik. Galatasaray’ın 1 maçı var. Şu anda henüz öne geçemedik. Hedefimiz bunu başarmak” dedi.

TAÇ TARTIŞMASI BÜYÜDÜ

Maçın son dakikalarında Gençlerbirliği oyuncusunun taç atışını kullanmasına engel olduğu yönünde sorulan bir soruyu yanıtlayan tecrübeli teknik adam, şunları söyledi. “Benim görevim değil ki taç kullandırmamak. Ben Vagner’in geriye dönmemesini kabullenemiyorum. Bununla uğraşıyordum. Bu tür dedikodulardan sıkıldım”

ÖZAT: BEN YAPSAM KIYAMET KOPAR

Gençlerbirliği çalıştırıcısı Ümit Özat da taç atışını engelleme olayı ile igili şunları kaydetti. “Bunları söyleyince saygısız diyorlar. Orada net şekilde bilerek taç atan oyuncunun önünü kesme var. Bunu ben yapsam kıyamet kopar. İsmini zikretmek istemiyorum, benden başka teknik adamların da başına gelebilecek olaylar. Bu kişileri ilgilendirir camiaları değil. Ben 100 yıllık çınarlara laf söyleyecek durumda değilim. Kişiler arasındaki sorunlar, camiaları bağlamamalı”


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir