Göztepe'yi çalıştıran Tamer Tuna, Beşiktaş'tan ayrılışının nedenini açıkladı. "Süper Lig'de yolumu çizmek ve plan ve projelerimi hayata geçirmek, kendi tarzımı oyunculara aşılamak istiyordum. Beşiktaş'tan ayrılışımın nedeni de tamamen kendi hedeflerim doğrultusunda olmuştur.

Beşiktaş’ın eski antrenörü, Teknik Direktör Şenol Güneş’in yardımcısı Tamer Tuna, ayrılışının nedenini açıkladı. Tuna kendi hayallerini gerçekleştirmek istediğini belirterek şunları söyledi.

“Beşiktaş’ta Şenol Güneş ile çok önemli başarılara imza attık. Şenol hoca çok değerli bir teknik adam. Üst üste iki şampiyonluk yaşadık. Herkesin fikri ve duruşu vardır. Ben Şenol hoca ile çalışırken de fikirlerimi her zaman çekinmeden ifade ettim. Başarıya katkı sağlamaya çalıştım. 7 yıl antrenörlük yaptım. Birinci adam ya da ikinci adam olarak hiç fark etmez, hep takımıma en iyisini vermeye çalıştım. Dünya futbolunu, gelişmeleri, değişimleri çok iyi takip ettiğimi düşünüyorum. Artık benim için liderlik zamanı gelmişti. Süper Lig’de yolumu çizmek ve plan ve projelerimi hayata geçirmek, kendi tarzımı oyunculara aşılamak istiyordum. Beşiktaş’tan ayrılışımın nedeni de tamamen kendi hedeflerim doğrultusunda olmuştur.” ifadelerini kullandı.


Tartışmadan dolayı ayrılık, gerçek değil
Şenol hoca ile saha kenarında yaşadığımız tartışma yüzünden ayrıldığım söylentisi gerçek değil. Bizim aramız çok iyi. İzmir’e geldiklerinde de görüştüm. Ben sadece kendi hayallerim için Beşiktaş’tan ayrıldım


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir