Bayern Münih'in tecrübeli çalıştırıcısı Jupp Heynckes, "Beşiktaş'tan hangi oyuncuyu takımda görmek isterseniz?" sorusuna "Talisca tabii ki, yıldız bir oyuncu" cevabını verdi.

Heynckes Beşiktaş’tan Talisca’yı istedi! Beyern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, yarın oynayacakları Beşiktaş maçı öncesi sorulara cevap verdi. İlk maçta Beşiktaş’ın 10 kişi kalması işlerini kolaylaştırdığını ifade eden Alman çalıştırıcı. “10 kişi kalmak Şampiyonlar Ligi’nde işleri çok zorlaştırır. Beşiktaş da ilk maçta onu yaşadı. O maçta kendi oyunumuzu oynadık. 10 kişi kalmaları taktiğimizi yansıtmamızı rahatlattı, işimiz kolaylaştı.” ifadelerini kullandı.

Eto’o yerine Vagner Love daha doğru bir tercih
Talisca Çin kapısında

Vodafone Arena’da tüyleri ürperten bir atmosfer olacağını belirten Heynckes, “Vodafone Arena hakkında net bir fikrim var. Taraftar bu oyunun en büyük parçasıdır. Futbol dünyasındakiler için, iyi bir atmosferde oynayabilmek önemlidir. Taraftar bu oyunun en önemli parçasıdır. Glasgow’da Celtic’e karşı oynadım, müthişti, Napoli deplasmanı müthişti. Yarın da takımıyla nefes alan bir taraftar topluluğu olacaktır” şeklinde konuştu.
Tecrübeli teknik adam, “Beşiktaş’tan hangi oyuncuyu takımda görmek isterseniz?” sorusuna ise, “Talisca tabii ki, yıldız bir oyuncu” cevabını verdi.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir