Beşiktaş, ligin ilk yarısında çok fazla verim alamadığı Jeremain Lens, Antalya kampını çok iyi değerlendirdi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in gözüne girmeyi başaran Lens şimdi ilk 11'e girmek için mücadele edecek.

Beşiktaş’ın bu sezon başı renklerine bağladı Jeremain Lens devre arası kampını en iyi geçirenler arasında. Teknik Direktör Şenol Güneş’in çok şey beklediği Hollandalı kanat oyuncusu ligin 2. yarısı için kendine çok güveniyor. Lens kamp sonrası “Çok sıkı hazırlanıyorum. İkinci yarıda kendimi göstereceğim” diyerek oldukça iddialı.
Beşiktaş’ın sezon başında Sunderland’dan transfer ettiği ancak istediği verimi henüz alamadığı Jeremain Lens, ligin ikinci yarısı için yeni bir başlangıç yapacak. Lens “Devre arası kampını çok iyi geçirdim. Takım ile uyum sorununu da tamamen hallettim.” diye konuştu.

Antalya’da en iyilerden birisiydi
Jeremain Lens, Siyah-Beyazlı takımın Antalya kampının da en çok dikkat eden isimlerinden biriydi. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Lens’ten 2. yarıda çok şey bekliyor. İstekli olması, takıma katkı sağlayacak şekilde oynaması ve kamp süresince kendini geliştiren bir program içinde çalışması Güneş’ide oldukça sevindirdi. Tecrübeli çalıştırıcı, oyuncunun mücadele ederek bir yerlere gelmesini istiyor. Lens Antalya’da bu açığını kapatarak formayı giyecek düzey ulaştı.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir