Beşiktaş'ın listesinde bulunan Demba Ba, Meksika'dan gelen cazip teklifi kabul etmedi. Fransa'da konuşan Ba, "Meksika'da oynamayı düşünmüyorum" diyerek kapıları kapattı. Golcü oyuncu her halükarda Siyah-Beyazlı formayı giymek istiyor.

Beşiktaş’ın renklerine bağlamaya hazırlandığı Demba Ba Fransız televizyonuna konuştu. Jeremy Menez’in anlaştığı Meksika ekibi Club America’dan teklif aldığını açıkladı. Yıldız oyuncunun gönlünde ise sadece Beşiktaş yatıyor.


Meksika’da oynamak istemiyorum
Demba Ba cazip teklife rağman Meksika’da oynamayacağını vurguladı. Demba Ba, “Yeni deneyimleri severim, Meksika’dan gelen teklif de ilgimi çekti ama Blub Amarica’ya gitmem zor gözüküyor” ifadelerini kullandı. Demba Ba sözlerini, “Meksika’da futbol oynamayacağım” net bir şekilde tamamladı.


Başkan, Ba’yı şartlar uygun olursa alacak
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba’nın durumunu ise şu şekilde açıklamıştı. “Transfer yapmak istiyoruz, dönemin henüz çok başındayız. Önümüzdeki 20 gün gibi bir süreç var, ekonomik koşulları değerlendirip bakacağız. Elimizde zaten Alvaro Negredo gibi çok önemli bir santrfor var ama yine de bir transfer yapmak istiyoruz. Ekonomik şartlar uygun olursa bakacağız”


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir