Fenerbahçe'nin Portekizli savunma oyuncusu, Beşiktaş'la oynadıkları derbide muhteşem bir zafer kazandıklarını söyledi. Hakem Ali Palabıyık'ın öne çıktığı karşılaşmada Sarı-Lacivertliler maçı 2-1 kazanmıştı.

Fenerbahçe’nin savunma oyuncusu, Luis Neto, Beşiktaş’la oynanan ve hakem Ali Palabıyık’ın çok tartışıldığı Beşiktaş derbisini muhteşem olarak değerlendirdi. Neto, İstanbul’da hayatın güzel olduğunu belirterek şunları söyledi:

Böyle köklü bir değişiklik ile bir yerden başka bir yere taşındığımız zaman ilk günler biraz zor gelir. Otelde olmak, kendi evimizin ve başka bir şehirde alıştığımız düzenin olmaması sebebiyle. Ama profesyonel anlamda çok iyi destek gördüm Çünkü geldiğim andan itibaren oynamaya başladım ve hiç bir fikrim olmamasına rağmen sahaya çıktığım ilk andan itibaren kendime geldim.

Çünkü daha önce oynadığım takımlarda ısınmak için sahaya çıktığımızda çoğu zaman taraftarlar henüz gelmemiş oluyordu, belki çalıştıkları için veya henüz erken olduğu için. Ama burada ısınmak için tünele geldiğimizde stadın yarısı dolmuş, taraftarlar bağırıp şarkı söylemeye başlamış oluyor. Bu benim futbol anlamında yaşadığım çok büyük bir deneyim oldu.

Beşiktaş karşısında aldığımız zafer gerçekten muhteşemdi ve umarım ileride daha da fazla güzel anılar biriktirdiğim yeni bir röportaj yapma fırsatımız olur çünkü çok fazla mutluluk yaşatma imkanı olan bir ekip olduğumuzu düşünüyorum.

 

 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir