Barcelona’dan, Fransa’nın Paris Saint German(PSG) takımına transfer olan Neymar, ayrılık sinyalleri veriyor. 222 Milyon Euro’luk bonservis bedeli ile rekor kıran Brezilyalı oyuncu, yeni bir rekor daha kıracağı belirtiliyor. Sakatlık sonrası PSG’ye dönme niyeti bulunmayan golcü oyuncu, Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası için gün sayıyor.


Şampiyonlar Ligi’nde PSG’nin son 16’dan öteye geçememesi, zaman zaman tribünlerin kendisini protesto etmesi ve Neymar’ın gelenekleri olan bir kulüpte oynama arzusu ayrılığı her geçen gün daha da kuvvetli hale getiriyor.
Neymar’ı renklerine bağlamak isteyen takımda hazır. Real Madrid, gözünü karartmış durumda. İspanyol devinin gözden çıkardığı rakamın 400 milyon Euro olduğu belirtiliyor. Real’e yakın AS Gazetesi’de bu rakamı teyit ediyor.

Dünya bu transferi merak ediyor

Real Madrid kulübüne bağlı yetkililerin, Paris’te 2 avukat ve Neymar’ın babası ile bir toplantı gerçekleştirdiği, transfer detaylarını konuştukları da iddia ediliyor. 400 Eeuro’nun yanında Neymar’a çeşitli başarı bonusları ve primleri de verileceği, çok büyük rakamların ortaya çıkacağı vurgulanıyor. Neymar transferi sonrası Avrupa futbolunda da uçuk rakamların gündeme geleceği belirtiliyor.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir