Para alamayan Gomis patlamış . Galatasaray'ın golcü oyuncusu Bafetimbi Gomis, üç aylık maaşını alamadığı için Kayseri deplasmanına gitmemiş. İddialara göre sakatlık probleminden çok sorun para mevzusuymuş.

Para alamayan Gomis patlamış . Galatasaray’ın Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, Kayserispor mücadelesinde forma giyememişti. Yıldız ismin flaş sözler sarf ettiği iddia edildi.

Para alamayan Gomis patlamış .
Cim-Bom’da mali kriz konusunda en büyük sorun yaşatan isim Bafetimbi Gomis… Fransız golcünün bu konudaki felsefesi belli: Ben nasıl işimi yapıyorsam, siz de sözünüzü tutun, paramı ödeyin. Bu sezon Galatasaray’ın en çok gol atan ismi olan ve bugüne kadar hiçbir sorunu olmayan Gomis’e 10 gün önce 361 bin euroluk ödeme yapıldı. Bu para, oyuncunun ekim ayı maaşıydı. Kasım, aralık ve son olarak da ocak ayı parasını da ortaya atan sarı-kırmızılı oyuncu, yöneticilerle bir toplantı yaptı.

Para alamayan Gomis patlamış .

Üç aylık alacağı duruyor
Burada düşüncelerini açık açık ileten Gomis, “Ben performansımı en iyi şekilde sahaya yansıtıyorum. Siz de sözünüzü tutun ve paramı zamanında ödeyin. Param ödenmedikçe performansımı yeterince sahaya yansıtamıyorum” ifadesini kullandı. Aylığı 361 bin euro olan ve üç aylık parası 1 milyon 83 bin euroyu yönetimden talep eden Fransız golcü, gereken yapılmayınca Kayserispor deplasmanına da gitmedi. Futbolcunun sakat olduğu bildirilse de, Gomis olayının gerçek yüzünün bu olduğu vurgulandı.
Para alamayan Gomis patlamış .


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir