Barcelonalı Gerard Pique, whatsapp üzerinden nasıl dalga geçtiğini anlattı. "Sezon başında Real Madrid'in 9 puan önündeyken, Real Madrid ve Barcelona'da oynayan İspanyol futbolculardan oluşan bir grup kurdum. Ben çok eğleniyorum küçük çocuklar gibiyiz"

İspanya’nın Barcelona takımının başarılı savunmacısı şarkıcı Shakira’nın eşi Gerard Pique, Whatsapp grubunda Real Madrid’in yıldız futbolcuları ile dalga geçmiş.

İspanyol oyuncu, her futbolcunun bir Whatsapp grubu olduğunu belirterek “Herkes, futbolcuların bir whatsapp grubu olduğunu bilir, tabii ki benim de Barcelona’daki arkadaşlarım ile olduğum bir grubum var ancak işin sürpriz tarafı benim için en eğlenceli grup, bu grup değil. Sezon başında Real Madrid’in 9 puan önündeyken, Real Madrid ve Barcelona’da oynayan İspanyol futbolculardan oluşan bir grup kurdum. Bu grupta Real Madrid ve Barcelona üzerine konuşuyoruz, bunu yaparken de inanılmaz mutlu oluyoruz. Ben çok eğleniyorum, küçük çocuklar gibiyiz. Şu anda Real Madrid ile aramızdaki puan farkı 15’e yükseldi ve ben de grupta verdiğim cevaplarda çok daha yaratıcı oldum.” ifadelerini kullandı.

Kaslı fotoğraflar kalktı karamsar tablo var
Geçen sezonki Real Madrid ile bu sezonki Real Madrid arasında farklar olduğunu da ifade eden Pique, “Geçen sezon Real Madridli arkadaşlarım, her şeyi kazandığı için kendilerini çok iyi hissediyordu. Kazandıkları maçların ardından sosyal medyaya tişörtsüz ve kaslı fotoğraflarını ekliyorlardı, bu sezon ise Instagram fotoğrafları çok karamsar” sözleriyle yine Madrid cephesini iğneledi.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir