Real Madrid'in, eski yıldızı Pepe'yi Ocak ayında yeniden kadrosuna katmak istediği, bunun için menajeri Jorge Mendes'le görüştüğü iddia edildi.

İspanya La Liga‘da kötü bir sezon geçiren ve lider Barcelona‘nın 8 puan gerisinde 4. sıraya düşen Real Madrid, şimdi de stoperi Raphael Varane‘ın sakatlık şokunu yaşıyor. Kulüp yetkililerinin, bu gelişmenin ardından ünlü menajer Jorge Mendes‘i arayarak, ara transfer dönemi için Pepe‘nin durumunu sordu. Ancak aldıkları cevap hiç de iç açıcı olmadı.

Mendes’in, Madrid kulübünün yetkililerine, “Teklifinizi kendisine iletirim ancak şu anda Beşiktaş’ta olmaktan çok mutlu. Ailesi de İstanbul’u seviyor. Pepe’nin hedefi Quaresma ile birlikte Dünya Kupası’na gitmek. Bu yüzden geri dönüşe sıcak bakacağını düşünmüyorum” yanıtını verdiği öğrenildi.


Portekizli yıldızın Beşiktaş’a transfer olduğu dönemde siyah-beyazlılar adına görüşmelerde bulunan menajer Ahmet Bulut da yaşanan gelişmeyi doğruladı. Bulut, “Real Madrid, Pepe ile temas kurdu. Ancak ne o Beşiktaş’ı ne de Beşiktaş onu bırakır” diye konuştu.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir