Brezilyalı efsane golcü Ronaldo, futbol oynadığı dönemde alkol sorunuyla boğuştuğunu ancak bunu yenemediğini belirtti. Brezilyalı efsane golcü Ronaldo, futbol oynadığı dönemde alkol sorunuyla boğuştuğunu ancak bunu yenemediğini belirtti.

Ronaldo enerji içeceklerine bira doldurup içmiş .
Kariyerine devam ettiği günlerde, boş enerji içecekleri kutularına gizlice bira doldurup sürekli şekilde alkol aldığını açıklayan efsane golcü, “Eskiden böyle şeyler yapardım ancak artık eski bir futbolcu olarak buna ihtiyaç duymuyorum. Saklamaya ihtiyacım yok.” açıklamasını yaptı.

Ronaldo enerji içeceklerine bira doldurup içmiş

TAKIM SATIN ALMAK İSTİYOR
Brezilya tarihinin efsane isimlerinden Luiz Nazario Ronaldo, İngiltere veya İspanya alt liglerinden bir futbol takımı satın almak istediğini de belirtti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan efsane golcü, Brezilya Futbol Federasyonu Başkanlığı’na aday olmanın gündeminde olmadığını belirterek bunun yerine daha heyecanlı bir meydan okumanın peşinde olduğunu ifade etti. Konuyla ilgili konuşan Ronaldo, “Şu an için gündemimde olan şey bir takım satın alıp yönetim konusunda tecrübe kazanmak. Daha sonra büyük işler için hazır hale gelebilirim. Aklımda birkaç takım var, İngiltere veya İspanya’dan. İlerleyen günlerde neler olacağını göreceğiz.” dedi. 

Ronaldo’nun en güzel hareketlerini izlemek için tıklayın: http://goo.gl/SxL5QG

 

 

 

 

Ronaldo enerji içeceklerine bira doldurup içmiş .


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir