Napoli Teknik Direkötrü Maurizio Sarri Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Tolgay Arslan'ı gözüne kestirdi. Ancak önerilen 5 Milyon Euro'luk rakam değerlendirmeye bile alınmadan geri çevrildi.


Napoli teknik direktörü Maurizio Sarri, 2016-17 sezonunda Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Beşiktaş’la oynadıkları maçlarda Tolgay Arslan’ı gözüne kestirmiş. Beşiktaş, İtalya’da oynanan ilk maçı 3-2 kazanmış, o karşılaşmada Tolgay Arslan 75 dakika sahada kalmıştı. Gruptaki ikinci mücadelede ise Tolgay maçın tamamında sahadaydı. Napoli’ye oynattığı futbolla tüm dünyanın takdirini toplayan Teknik Direktör Sarri, bu maçlardan sonra Tolgay’ı çok beğendiğini söylemişti. İtalyan ekibinin Aralık ayında Beşiktaş’a Tolgay Arslan için 5 milyon Euro’luk bir sözlü teklif ilettiği öğrenildi.


Beşiktaş 15’ten aşağı olmaz dedi
Beşiktaş gayri resmi olarak gelen bu teklifi, geri çevirdi. Eğer Tolgay Arslan’la ilgili ciddi bir talepleri varsa bunu resmi olarak görmek istediklerini iletti. Önerilen Rakam için ise kesinlikle kabul edilebilir olmadığını ve 15 Milyon Euro’luk bir değerinin olduğu belirtildi. Napoli ise bu rakam karşısında geri adım attı. Ancak Maurizio Sarri’nin Tolgay Arlsan aşkı bitmedi.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir