Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan'ı istemesinin mümkün olmadığını söyledi. Vida'nın takıma uyum sağladığını belirten tecrübeli çalıştırıcı, Everton'a giden Cenk Tosun'un ilk maçında olumlu işler yaptığını kaydetti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, gündemde olan transfer haberleriyle ilgili açıklamada bulundu. İlk olarak Ozan Tufan ile ilgili, “Benim teklif ettiğimi söylüyorlar oyuncu almak ile ilgili. Öyle bir şey olsa, kulübe söylerim. Kulübün profesyonel oyuncusu, zaten mevki olarak fazla olduğumuz bir yerde teklif yapmam mümkün mü?” dedi. Şenol Güneş, başta Vida olmak ize diğer konularda şu açıklamaları yaptı.


“Vida gayet iyi, uyumlu. Fizik olarak da anlayış olarak da hazır. Oyun yapısı olarak zaman zaman sarkmalar oldu ama o da zamanla düzelecek.”
”Transferle ilgili açıklamayı başkan yapıyor. Onun sözünün üzerine bir söz söylemek olmaz. Cyle Larin ile ilgili görüşüldüğünü biliyorum.”


Cenk ilk maçında olumlu işler yaptı
“Bir başka oyuncu alınabilir. Giden de gelen de olabilir, önemli olan takımın başarılı olması.”
“Cenk Tosun’u top saklama, takıma uyum olarak ilk maçı için olumsuz bulmadım. İlk maçına göre olumlu işler yaptığını düşünüyorum. 2 yıldan beri geliştirdiği önde top saklama ve orta saha ile bütünleşmeyi yapmaya çalıştı. O ligde oynayacak kalitesi var.”


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir