Beşiktaş’ın renklerine bağlamak için uğraştığı isimler arasında yer alan İslam Slimani ile ilgili Leicester City Teknik Direktörü Claude Puel konuştu. Forvet oyuncunun takımdan ayrılabileceğinin mesajını verdi.

İslam Slimani, Leicester City’den ayrılabilir. İngiltere’nin Leicester City Menajeri Claude Puel, transfer konularına açıklık getirdi. Bu sezon kadroya girmekte zorlanan 29 yaşındaki Cezayirli forvetin takımdan ayrılabileceğinin işaretini verdi.

Slimani

SLİMANİ BAŞKA TAKIMDA DAHA ÇOK SÜRE ALABİLİR

Tecrübeli teknik direktör, “Slimani için Beşiktaş’tan teklif aldınız mı?” sorusuna “Onun özelinde bütün detayları veremem ancak elimizde çok forvet olduğunu daha önce de söyledim. Bazı oyuncular başka kulüplerde süre alabilir mi, bakacağız. Bu oyuncularla da görüşmeliyiz.” cevabını verdi.

Cenk Tosun’un ayrılmasının ardından Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş bir forvet alınmasını istemişti. Adaylar arasında yer alan Cezayirli golcünün kendi oyun yapılarına uygun olduğunu kaydetmişti. 

Öte yandan, golcü isim için Beşiktaş’ın yanı sıra Premier Lig takımları Watford ve Newcastle United’ın da ilgisinin olduğu belirtiliyor.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir