Süper Ligin 2. yarısında Beşiktaş'ın sürpriz ismi Gökhan Töre olacak. Sezon başında geçirdiği ağır sakatlığı büyük oranda atlatan başarılı oyuncu, Antalya kampı ile birlikte takıma adaptasyon sorununu da çözecek.

Süper Ligin 2. Yarısında Beşiktaş’ın sürpriz oyuncusu Gökhan Töre olacak. Slaven Bilic’in ısrarlı bir şekilde istemesi üzerine İngiltere’ye giden ancak çok fazla oynama şansı bulamadığı için Siyah-Beyazlı takıma geri dönen Gökhan Töre, tüm hırsıyla ligin 2. yarısına hazırlanıyor. Sezon başı tam form yakalayacağı dönemde ağır bir sakatlık geçiren başarılı ortasaha, şimdi formayı giymeyi dört gözle bekliyor.

Birkaç ay önce dünya evine girdikten sonra  kendini tamamen futbola veren Töre, Beşiktaş’ta oynadığı üst düzey futbolu yeniden göstermeyi hedefliyor. Takım arkadaşları ve Teknik Direktör Şenol Güneş’ten büyük destek gören Töre, Antalya kampı ile birlikte tam hazır hale gelecek. Gökhan Töre’nin dönüşüyle birlikte rakip savunmanın kapandığı dönemlerde Şenol Güneş, bu sorunu Töre ile aşacak. 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir