Beşiktaş’ın Benfica’dan iki yıllığına kiraladığı Talisca ocak transfer dönemi sona ermeden takımdan ayrılabilir. Çinliler Brezilyalı oyuncuyu alabilmek için her türlü pazarlığa açık. Satış gerçekleşirse Beşiktaş'ın da pay alması gündem de.

Talisca Çin kapısında . Beşiktaş’ın Brezilyalı oyunsu Ara transfer dönemi bitmeden Çin yolunu tutabilir.  Portekiz’in O Jogo gazetesinin haberine göre Çin Süper Ligi ekiplerinden Changchun Yatai, Brezilyalı oyuncunun transferi için Benfica ile temasa geçti. İlk görüşmede olumlu sonuç alınamadığı ancak görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

Talisca Çin kapısında

Bu transferin gerçekleşmesi için Beşiktaş’ın da ikna edilmesi gerek. Gazete, Talisca’nın bu dönemde Beşiktaş’tan ayrılması halinde Benfica’nın siyah beyazlı ekibe 5 milyon Euro ödeme yapması gerektiğini ve bu durumun işleri karıştırdığını iddia etti. Beşiktaş’ın ayrıca oyuncuya kattığı ekstra değer nedeniyle de para isteyebileceği belirtildi.
Changchun Yatai’nin adı son dönemde Beşiktaş’ın gözde ismi Dudu ile anılıyordu. Palmeiras’a 13 milyon euroluk teklif sunulsa da Brezilya ekibi teklifi kabul etmemişti. Beşiktaş’ta kiralık olarak oynayan Talisca Çin kapısında. 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir