Beşiktaş’ta kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Anderson Talisca ile ilgili Siyah-Beyazlı yönetim özel olarak çalışıyor. Beşiktaş, Brezilyalı futbolcu için Benfica ile sezon sonunda yapacağı görüşmeyi erkene çekti. Ve Talisca’nın bonservisini almak için Portekiz kulübüyle masaya oturulucak.
Bu görüşmede Başkan Fikret Orman’ın Talisca için 10 milyon Euro’luk bir teklif sunacağı öne sürüldü. Orman’ın Brezilyalı yıldız için tüm şartları sonuna kadar zorlaması bekleniyor. Benfica ise devre arası ya da sezon sonu Talisca’yı 25 Milyon Euro’ya satmayı planlıyor. Eğer devre arası satış gerçekleşirse Beşiktaş kiralama bedeli olarak ödediği 4 milyon Euro’yu geri alacak.

Talisca, Benfica’ya dönmek istemiyor

Anderson Talisca, yeni yıl öncesi Portekiz basınına, “Benfica’ya dönmem, yaşanan onca şeyden sonra çok olası görünmüyor. Ama hayattaki hiçbir şey imkansız olarak düşünülemez. Kulübe saygım var ve bana saygısı olan birçok taraftar olduğunu da biliyorum. Şu anda Beşiktaş için oynuyorum, mutluyum ve düşündüğüm tek şey bu” ifadelerini kullandı. Adı Çin kulüpleriyle anılan Sambacı, “Hepimiz biliyoruz ki, futbol dünyasında böyle şeylere çok çabuk kolay vermek olası değil. Bu yüzden böyle şeyleri menajerime bırakıyorum. Ona çok güveniyorum ve benim için, işin içine dahil olan kulüpler için en iyisini yapacağını biliyorum. Zamanı gelince, hepimiz ne olduğunu öğreneceğiz.” diye konuştu.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir