Beşiktaş, Antalyaspor’u 2-1 mağlup etti. Goller Anderson Talisca’dan geldi. Brezilyalı oyuncunun ne kadar kilit bir isim olduğunu Antalyaspor maçında bir kez daha gördük.

Talisca kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor … Beşiktaş, Antalyaspor’u 2-1 mağlup etti. Goller Anderson Talisca’dan geldi. Brezilyalı oyuncunun ne kadar kilit bir isim olduğunu Antalyaspor maçında bir kez daha gördük. Doğru noktada olmak, doğru vuruşu yapmak, doğru pası atmak ayrı bir beceri. Negredo’nun pivot santrfor oynadığı yerde çilingir Talisca oluyor. Boşaltılan her alana bir su gibi sızıyor ve üzerine düşeni yapıyor. Kısacası kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor.

Talisca kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor

Antalya kampında Brezilyalı oyuncunun çok istekli ve çalışkan olduğu yazılmıştı. Gerçekten de doğruymuş. Beşiktaş’ta dün takımın üstüne çıkan tek isimdi. Beşiktaşlı oyuncular ortalama bir çizgiyi tutturdular ancak gecenin kahramanı sadece gollerle değil, takım oyununa katkısı ile de galibiyetin baş aktörü oldu. Benfica’nın Talisca için 25 milyon Euro istemesi normal. Eğer Beşiktaş, Bayern Münih’i elemek istiyosa bunu biraz da Talisca ile yapacak. Attığı gollerle çeyrek final kapısını aralarsa 25’in arkasından sadece bakarız!

Talisca’nın Antalyaspor’a attığı goller için tıklayın:

http://goo.gl/2xcsT3

 

 

Talisca kelebek gibi uçup arı gibi sokuyor


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir