Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Vida, tam 6 takımın transfer teklifini kabul etmedi. Aralarında Milan, İnter, Roma gibi kulüpler bulunmasına rağmen, Hırvat savunmacı Beşiktaş'tan vazgeçmedi. Bugün İstanbul'a gelecek ve yarında Vodafone Park'ta imza atacak.

Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı ve resmi imzaları atması beklenin Domagoj Vida, tam 6 takımın teklifini geri çevirdi. Sezon başı sözverdiği gibi Siyah-Beyazlı takıma imza atan Vida’nın hayır dediği kulüplerin hepsi de Avrupa’nın büyük takımlarından.


Hırvat savunmacı, İtalya Serie A ekiplerinden; Milan, İnter ve Roma, İngiltere Premier Lig’den Everton, Almanya Bundesliga’dan Werder Bremen ve Fransa Lig 1 temsilcisi Marsilya’nın girişimlerin ‘söz verdim” diyerek kabul etmedi. Özellikle Marsilya’nın son ana kadar Vida’ya Beşiktaş’ın önerdiğinden daha fazla bir miktar teklif etmesine rağmen Vida’nın geri adım atmadığı bildirildi.

İstanbul’a geliyor ve imzayı atıyor
Beşiktaş’ın yeni transferi Hırvat yıldız Domagoj Vida bugün saat 17.00’de İstanbul’a geliyor. Yarın sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşmeye imza atacak. Hırvat stoper, resmi imzaların atılmasının ardından da akşam saatlerinde takımın Antalya’daki kampına katılacak.
Tecrübeli futbolcu için Çarşamba günü Vodafone Park’ta özel bir imza töreni düzenlenecek. Vida, başkan Fikret Orman’ın da katılım göstereceği etkinlikte 4.5 senelik ve yıllık 3 milyon Euro maaşı içeren kontrata imzayı atacak.24 Numaralı formayı giyeceği belirtiliyor.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir