Vida Vodafone Park için sabırsızlanıyor . Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida Beşiktaş tv'ye konuştu. En iyisi olduklarını herkese göstereceklerini ifade eden Vida, Teknik Direktör Şenol Güneş'i de Beyefendi olarak değerlendirdi.

Vida Vodafone Park için sabırsızlanıyor .

Beşiktaş’ın yeni transferi Domagoj Vida, BJK TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Türk futbolunun kalitesinden, İstanbul’daki yaşamına kadar bir çok konuya değindi.

Vida  Vodafone Park için sabırsızlanıyor

Büyük bir aile olduğumuzu gördüm
“Antalya kampı hızlı ve güzel geçti. Takıma çabuk adapte oldum. Beşiktaş’ın çok büyük bir aile olduğunu gördüm. Uzun yıllardır burada oynamış gibi kendimi hissettim. Takım arkadaşlarım çok iyi insanlar. Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum.”

Vida  Vodafone Park için sabırsızlanıyor

Türkiye’de tempo daha yüksek
“İlk maçımda üç puan almak önemliydi. İlk maçım iyi geçti diyebilirim. Elimden gelen her şeyi vermeye çalışacağım. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Yeni arkadaşlarımın oyununa uyum sağlamak için zaman gerekir, şu an her şey yolunda. Süper Lig çok güçlü. Ukrayna Ligi de çok güçlüydü. Burada tempo yüksek.”

En iyi olduğumuzu göstereceğiz
“Sezon sonuna kadar mücadelemizi en üst seviyede vereceğiz. En iyi olduğumuzu sahada göstereceğiz. Vodafone Park’ta oynamak için sabırsızlanıyorum. Evimizdeki ikinci yarının ilk maçından mutlu ayrılacağımızı düşünüyorum. Taraftarlarımızın enerjisini görmek istiyorum. Beşiktaş taraftarı inanılmaz. Fazla söze gerek yok. Sözlerin en yükseği derim onlar için.” 

Vida  Vodafone Park için sabırsızlanıyor

İstanbul’a çabuk alışırım
“Ailem geldikten sonra İstanbul’a alışacağım. İstanbul inanılmaz bir şehir. Burada çok mutlu olacağımı düşünüyorum.” Domagoj Vida, röportajın son bölümünde tek kelime olarak verdiği cevaplarda; Şenol Güneş için “Beyefendi”, Pepe için “Şampiyon”, Mitrovic için “Geleceğin Oyuncusu”, Quaresma için “Rüzgar” ve Negredo için “Güçlü” ifadelerini kullandı.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir