Osmanlıspor'un golcü oyuncusu Serdar Gürler, Vodafone Park'taki atmosferin muhteşem olduğunu söyledi. "İnsanın ister istemez Beşiktaşlı oluyor" ifadelerini kullandı.

Osmanlıspor’un golcüsü Serdar Gürler, Beşiktaş’la oynadıkları maçta Vodafone Park’ın atmosferine bayıldığını söyledi. İnsanın tüylerinin diken diken olduğunu kaydeden Gürler, “Beşiktaşlı olmamama rağmen onlarla birlikte şarkı söylüyordum! İfadelerin kullandı. İşte golcü oyuncunun değerlendirmeleri:

“İlk maçıma çıktım. Galatasaray’da o zaman Drogba falan var. Türk Telekom Stadyumu’na çıkıyoruz . Sonda Drogba ile beraberim. Herkes yürüyor, ben de dalmışım, Drogba’ya bakıyorum. 18-19 yaşındayım. Baktım o yürümeye başladı, bizimkiler gitmiş bile. Müthiş atmosfer. Galatasaray, o aralar iyi gidiyor. Sonra ‘Bu stattan daha iyisi yok’ dedim. Sonra Kadıköy’e gittik. O da sezonun ilk kez 11 başladığım maç, ilk geldiğim zaman. Bir ıslıklar vardı, inanılmazdı. Çok güzel bir atmosfer var. Ama geçen sene Vodafone Park’a gittim. Tüylerim hala diken diken. Onlarla birlikte şarkı söylüyorum Beşiktaşlı da değilim. Ama insan o stada girdiği zaman ister istemez Beşiktaşlı oluyor. Şarkıları onlarla birlikte söylüyorum. Bende yalan yok” ifadelerini kullandı.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir